uberSELECT to usługa, która ma zapewnić pasażerom najwyższy komfort przejazdu. Dzięki większym samochodom o podwyższonym standardzie i kierowcom o nienagannych manierach, uberSELECT to wybór najbardziej wymagających pasażerów i najlepszych kierowców. Na podstawie informacji od Ubera wybrane informacje na temat tej usługi która właśnie wkracza do Poznania i Wrocławia.

 

Już 16 lutego startuje nowy produkt na platformie Uber skierowany do najbardziej wymagających klientów – uberSELECT. Wprowadzenie uberSELECT to też nowe możliwości rozwoju oraz zarobków dla  partnerów Uber ! Pasażerowie chcący skorzystać z wyższego komfortu przejazdu zapłacą 7 zł za rozpoczęcie kursu, 1,7 zł za przejechany kilometr i 35 gr za minutę jazdy zamawiając przejazd z tej samej aplikacji wybierając opcję droższego przejazdu. uberSELECT cieszy się dużym zainteresowaniem przede wszystkim ze strony klientów biznesowych, stąd firma zachęca do logowania się w dniach roboczych. Trudno powiedzieć, że jest to opcja oszczędna od strony pasażera w przeciwieństwie do samego UberPOP porównywanego do Taxi, jednak na pewno bardzo korzystna jeśli chodzi o zarabianie jako kierowca – ponad 30 % wyższe stawki to zachęcająca różnica, zwłaszcza, że koszty (auta, paliwa, serwisu auta itp.) zostają na niezmienionym poziomie. Oznacza to po prostu dużo większy niż 30-procentowy wzrost zarobku na czysto kierowców choć częściowo wykonujących przejazdy w ramach UberSELECT, podobnie jak ostatnie zmiany.

 

W jakich miastach jest dostępny uberSELECT?

Usługa uberSELECT jest już dostępna na terenie Warszawy, Krakowa, Trójmiasta a także Poznania oraz Wrocławia (od 16.02.2017).

 

Czy mogę wykonywać przejazdy w ramach uberSELECT?

Możesz wykonywać przejazdy w ramach uberSELECT, jeśli posiadasz Odznakę Kierowcy Wysokiej Jakości, a Twój samochód jest na liście akceptowanych pojazdów. Jeżeli spełniasz kryteria i chcesz otrzymywać zlecenia z uberSELECT, zgłoś się tutaj.

 

Co to jest Odznaka Kierowcy Wysokiej Jakości?

Odznaka Kierowcy Wysokiej Jakości to potwierdzenie zadowolenia pasażerów z usług świadczonych przez kierowcę. Odznaka uprawnia do wykonywania przejazdów w ramach produktu uberSELECT i daje możliwość brania udziału w specjalnych akcjach promocyjnych takich jak uberPĄCZKI czy uberLODY.

 

Jak zdobyć Odznakę Kierowcy Wysokiej Jakości?

Wszyscy kierowcy, którzy wykonali przynajmniej 100 przejazdów oraz których średnia ocen za ostatnie 500 ocenionych przejazdów jest na poziomie 4,8 lub wyższym, automatycznie zdobywają Odznakę Kierowcy Wysokiej Jakości. Jeśli średnia spadnie poniżej tego poziomu, Odznaka zostanie odebrana. Aby ją odzyskać należy podnieść standard przejazdu i poprawić swoją ocenę podczas kolejnych kursów.

 

Jak dokładnie liczona jest średnia ocen do Odznaki?

Średnia ocena jest liczona z ostatnich 500 ocenionych przez pasażerów przejazdów. Do średniej wliczają się przejazdy zarówno z usługi uberPOP, jak i uberSELECT. Przejazdy anulowane i niezaakceptowane nie wliczają się do średniej.

 

Co jeżeli nie wykonałem ponad 500 przejazdów?

Jeżeli nie wykonałeś 500 przejazdów, Twoja średnia ocen będzie liczona ze wszystkich wykonanych przez Ciebie przejazdów, które zostały ocenione przez pasażerów.

 

Czy mój samochód spełnia kryteria?

Pojazdy akceptowane w uberSELECT, w zależności od modelu, mogą być maksymalnie 10-letnie.

Pojazdy w nowej usłudze również muszą spełniać odpowiednie kryteria: klasa C sedan oraz klasa D i wyższe, a także rocznik od 2009 z odpowiednią klasą.

 

Jeśli jeszcze się nie przekonałeś – zadawaj śmiało pytania. A jeśli jesteś zdecydowany – zarejestruj się na stronie UBER podając podczas zapisywania poniższy kod by zarobić dodatkowo 50 zł w formie premii za pierwsze przejazdy !

k7wz9ehtue