Święta świętami ale czas leci a pieniądze same się nie zarobią. Żeby w nowym roku móc sprawniej zrealizować założone cele finansowe i biznesowe, zapisałem się właśnie na styczniowe szkolenie z podnajmu.

 

Piotr Hryniewicz był prawdopodobnie jedną z pierwszych osób w Poznaniu i w Polsce, która na szerszą skalę zaczęła inwestować w mieszkania wynajmowane na pokoje. Był także jedną z pierwszych osób, które szkoliły z tego jak dzięki nieruchomościom zdobyć wolność finansową i podnieść poziom swojego życia. Odbywają się one już prawie 10 lat o ile wiem – w styczniu odbędzie się już 90. edycja tego szkolenia – Praktycznego Seminarium Inwestowania w Nieruchomości!

Ponieważ ja póki co w zakresie nieruchomości będę skupiał się od początku roku na rozwoju podnajmu i zarządzania nieruchomościami, zdecydowałem się zapisać na specjalistycznego szkolenie. Prowadzone będzie przez doświadczonego Mateusza Brejta zarządzającego aktualnie podobno 60-cioma mieszkaniami w Krakowie. W programie zarówno wyszukiwanie mieszkań, negocjacje z właścicielami, kalkulacja opłacalności inwestycji jak i wyposażanie i utrzymanie mieszkań, wynajmowanie pokoi czy rozliczanie dochodu z takich mieszkań.

Wynajem mieszkań na pokoje

Pomimo posiadanego doświadczenia i 4 mieszkań w taki sposób, myślę, że nadal mogę na tym szkoleniu wiele skorzystać. Nie zamierzam więcej pracować na etacie a moją podstawą są posiadane 4 mieszkania więc muszę w swoich działaniach prezentować na tyle wysoki poziom, by osiągnąć satysfakcjonującą skalę działalności i stabilny dochód na mocno już konkurencyjnym już poznańskim rynku. Potencjalnie zajmę się także innym, choćby Bydgoszczy, co uzależniam jednak od powodzenia innych projektów. Stąd choć cena ok 4,000zł może wydawać się wysoka, wobec potencjalnych zysków z choćby jednego dodatkowo dzięki szkoleniu pozyskanemu mieszkaniu przestaje mieć znaczenie. Tym bardziej, że wartością dodaną poza samą wiedzą są znajomości, zamknięta grupa absolwentów czy możliwość udziału w ogólnopolskim projekcie zarządzania mieszkaniami z gwarancją zysku.

Gdyby ktoś był zainteresowany rozwijaniem tego typu dzialalności w swoim mieście – tutaj link do szkolenia.

Jeśli nie zamierzasz rozwijać się w branży – warto poszukać innych, wartościowych szkoleń związanych z tym co robisz lub zamierzasz robić zawodowo by zwiększyć skuteczność swoich działań i jeszcze szybciej osiągnąć swoje cele w nadchodzącym 2019 roku!