Nie ma prostszego i szybszego sposobu na zarobienie dużych pieniędzy niż handel mieszkaniami. Tak ostatnio mówią. Czy tak jest? Różnie bywa. Zobaczysz, że nie zawsze jest tak różowo, szybko i przyjemnie. Przekonasz się, że bez rzetelnego przygotowania realizacji, kontroli projektu zysk wcale nie jest gwarantowany, a remont mieszkania może stać się utrapieniem.

Remonty mieszkań – sukces albo katastrofa

W nagranym przeze mnie filmie w ramach konkursu Stowarzyszenia Właścicieli Mieszkań na Wynajem „Mieszkanicznik” opowiadam o swoich błędach. Błędach popełnionych w inwestycjach nieruchomościowych, które kosztują dużo pieniędzy. Ile może cię kosztować zły remont mieszkania ? Obejrzyj antyporadnik i przekonaj się jak ustępstwa doprowadzają do problemów, bez względu na to czy remontujesz swoje mieszkanie czy jesteś inwestorem.

Historia dotyczy mieszkania kupionego prawie rok temu w Bydgoszczy i jest moim drugim tego typu projektem – mieszkaniem do remontu przeznaczonym do sprzedaży, czyli tzw. flip. Mimo, że remontuję teraz 5 mieszkanie, odwiecznym problemem są remonty. O ile mieszkanie i materiały budowlane kupić względnie łatwo, o tyle przeprowadzenie remontu, który jest

  • sprawnie przeprowadzony w terminie
  • zgodnie z projektem, uzgodnieniami, przepisami itp
  • w rozsądnej cenie.

Remonty mieszkań. Antyporadnik flippera.

TUTAJ znajdziesz szczegółowy opis mojego pierwszego flipa, a poniżej film z ANTYPORADNIKIEM a propos remontów na podstawie drugiego projektu. Zobacz sam i uniknij tych błędów !

 

Zainteresowałeś się tym ? Uważasz, że wskazówki są cenne ? Wejdź bezpośrednio na YouTube

https://www.youtube.com/watch?v=wbRaSJ4iznI&t=19s

ZALAJKUJ I SKOMENTUJ PROSZĘ KTÓRA WSKAZÓWKA JEST DLA CIEBIE NAJCENNIEJSZA !

Dziękuję i powodzenia w Twoich remontach !