kapitałJedną z najlepszych inwestycji jest inwestowanie w siebie. Dlatego szczerze polecam Wam wszelkie szkolenia, seminaria, wykłady, spotkania, kluby czy stowarzyszenia, które w jakikolwiek sposób mogą przyczynić się do poszerzenia waszej wiedzy inwestycyjnej, finansowej. Na szkoleniach można także poznać ciekawe osoby, od których sporo się dowiemy a może nawet znajdziemy partnerów biznesowych którzy mają podobne plany jak my.

W środę uczestniczyłem w bezpłatnym szkoleniu „Mądry, bogaty rentier” w ścisłym centrum Poznania, hotelu Mercure. Na informację o tym natknąłem się przypadkowo na Facebooku. Zapisy bezpłatne, więc nie ma co się zastanawiać. Dzień, godzina, miejsce wpisane do kalendarza.

Mądry Bogaty Rentier | Poznań

Nie zagłębiając się co takiego tam będzie, z czystej ciekawości wybrałem się. Okazało się, że warto. Bardzo. Niech świadczy o tym aż 6 stron notatek z 2,5h szkolenia. Organizatorem jest spółka szkoleniowo-inwestycyjna Szkoła Inwestowania Sp. z o.o. a to akurat szkolenie prowadził niejaki Krzysztof Noga. To współzałożyciel spółki, inwestor z wieloletnim doświadczeniem. Jak mówił już od pierwszego roku studiów zaczął oszczędzać bodajże 500zł miesięcznie, a mając kapitał – inwestować te środki. Także właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Tematyka szkolenia obejmuje szerokie spektrum możliwości inwestycyjnych jak i podejścia do pieniędzy w ogóle. Było m.in. o tym
– czym jest rentierstwo i kto może zostać rentierem,
– jak kontrolować ryzyka inwestycyjne,
– jak uniezależnić się od giełdowych wahań
– jakie rynki dają największe stopy zwrotu,
– jak zbudować optymalny portfel inwestycyjny.
Pokazano także konkretne liczby i wyliczenia pokazujące np. zależność zgromadzonego w długim okresie kapitału od okresu i stopy oszczędzania.

Wiedza przekazana przez Krzysztofa Nogę w sposób przystępny zadowoli tak początkujących, jak i średniozaawansowanych inwestorów. Stąd polecam szczerze wypatrywanie kolejnych szkoleń z tego cyklu. Najbliższe będzie miało miejsce w Opolu.

http://zapisy.szkolainwestowania.pl/droga-do-miliona-opole/

Dodatkową korzyścią ze szkolenia jest bezpłatna, półtoragodzinna konsultacja z doradcą inwestycyjnym z której skorzystać ma prawo każdy z uczestników po wypełnieniu prostej ankiety.

Już wkrótce także szkolenie w Warszawie – 6 maja, środa.

Jeszcze jedno ważne szkolenie które ma miejsce już wkrótce w Poznaniu. I to ważne szkolenie, o czym świadczy choćby fakt, że odbędzie się na… stadionie Lecha ! ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ, czyli głównie Nick Vujicic – człowiek bez kończyn dla którego świat to za mało ! Zostały ostatnie, pojedyncze już miejsca na to spektakularne wydarzenie. Ja właśnie kupiłem sobie jedno z nich w cenie 280zł. DO zobaczenia na stadionie !

http://www.zyciebezograniczen.pl/