Moi Drodzy ! Jeśli ktoś z Was zastanawiał się nad inwestycją w nieruchomości, już jakaś posiada bądź jest w trakcie – ważne wydarzenie wkrótce ! W przyszły weekend, tj. 22-23 listopada w samym centrum Polski, w Łodzi odbywa się VI Ogólnopolski Kongres Mieszkanicznika. Wydarzenie to organizuje już po raz kolejny Stowarzyszenie Właścicieli Mieszkań na Wynajem „Mieszkanicznik”. Jedno z niewielu, jeśli nie nadal jedyne tego typu stowarzyszenie w Polsce umożliwiające wspólną edukację i rozwój osób zainteresowanych i zaangażowanych w inwestowania w nieruchomości.

Można skorzystać tam z licznych seminariów prowadzonych przez 100% praktyków, np.
– „Najem okazjonalny w praktyce”
– „Dobra umowa najmu”
– „Jak bezpiecznie kupić mieszkanie”
– „Home staging”
– „Kupowanie nieruchomości na raty”.
To tylko wybrane z kilkunastu seminariów z których wiele wyniosą zarówno doświadczeni jak i początkujący inwestorzy. Ja byłem na poprzednim kongresie w kwietniu mając już co prawda 1 mieszkanie na wynajem, za to niewielką wiedze na ten temat. Wyniosłem stamtąd ogrom wiedzy jak bezpiecznie i dużo zarabiać na nieruchomościach, ale też równie cenną motywację i przekonanie, że i mnie się uda osiągnąć finansowy sukces poprzez taką właśnie formę inwestycji.

Polecam gorąco wszystkim z was. Zainteresowanych Kongresem jak i samym członkostwem w organizacji z oddziałami już w każdym większym mieście w Polsce na stronę stowarzyszenia. Tam możliwe zarówno zapisy na przyszłotygodniowe wydarzenie oraz wpisanie się na listę członków i czerpanie z comiesięcznych spotkań.

http://mieszkanicznik.org.pl/

Stowarzyszenie Właścicieli Mieszkań na Wynajem
Stowarzyszenie Właścicieli Mieszkań na Wynajem