Choć jako absolwent turystyki i rekreacji, pilot wycieczek i człowiek będący nieustannie w drodze odpowiedź jest mi dobrze znana, opiszę odpowiedź tuż po moim urlopie.

Właśnie czekam na blablacar żeby dojechać do Gdańska, odebrać samochód, śmigać do Poznania, a stamtąd rano wyjazd do Brukseli i wylot… na Zanzibar. Co prawda jestem oficjalnie chyba jeszcze bezrobotny, ale Harv Eker na szkoleniu Millionaire Mind INtensive, zgodnie ze swoją techniką słoików radzi, by 10% swoich dochodów przeznaczać na rozrywki, na siebie. Ja akurat preferuję wydawać takie pieniądze na podróże (ale dopiero po powrocie napisze jak na tym wychodzę :)).

Wakacje na Zanzibarze
Wakacje na Zanzibarze

Wygląda na to, że moja sytuacja powoli się stabilizuje. Odbyłem drugą rozmowę z firmą produkcyjną spod Olsztyna, dla której miałbym pracować jako export manager. Ostateczną odpowiedź mam dostać w przyszły piątek, w trakcie wakacji. Taki rodzaj pracy pozwala mocno się rozwijać i w przypadku sukcesów w sprzedaży także dobrze zarobić. Ponadto kontynuuję współpracę z firmą z branży finansowej i zaraz po wakacjach udaję się na kolejne szkolenie. Po trzecie, właśnie uzgodniłem z lokatorem warunki najmu od początku lutego w remontowanej jeszcze kawalerce.

Także mimo zawiłej sytuacji jestem, jak zwykle zresztą 🙂 dobrej myśli. Za parę miesięcy intensywnej pracy z bezrobocia nie zostanie żaden ślad, a przepracowanie tego okresu przyniesie z pewnością owoce i dobry dochód. Tymczasem, by nabrać sił na kolejne wyzwania w drodze do miliona – WAKACJE 🙂 Wam również życzę udanego tygodnia i może niektórym także udanych, choć w letniej scenerii, ferii zimowych !